4 отзыва
+380958215427
+38099526-68-05
+38096352-71-16
+38067136-44-60
Корзина
ТОВ Агро Фонд
При виробництві молока і у годівлі свиней дріжджі включають в раціон, у промисловому і присадибному птахівництві.

При виробництві молока і у годівлі свиней дріжджі включають в раціон, у промисловому і присадибному птахівництві.

При виробництві молока і у годівлі свиней дріжджі включають в раціон, у промисловому і присадибному птахівництві.

При виробництві молока дріжджі включають в раціон : У годівлі свиней дріжджі використовуються в якості: У промисловому і присадибній птахівництві дріжджі використовують як замінник кормів тваринного походження

При виробництві молока дріжджі включають в раціон :

1 ) високопродуктивних корів з удоєм вище 20 кг на добу на стадії початку лактації при роздоюванні . Оптимальна доза використання дріжджів в такій якості - 500 - 800г на добу перші 40 днів лактації .

 

2 ) Дійним коровам , при максимальному згодовуванні кислого силосу або відходів крахмало- патокового виробництва (свіжий і кислий жом , більше 20 кг на добу). При цьому дріжджі забезпечують збереження нормального рубцевого травлення , формують буферну захист організму від негативного впливу кислот , сприяють оптимізації внутрішньоутробного розвитку плоду. Використання дріжджів підвищує удій корови на 1-2 кг на добу. Оптимальна доза застосування дріжджів - 600-1000 г на добу на голову. Дріжджі можна включати в комбікорми і зернові кормосуміші для дійних корів у дозі 5-8% по масі сухого комбікорму.

 

 

 

У годівлі свиней дріжджі використовуються в якості:

1 ) Регулятора репродуктивних здібностей свиноматок в період поросності . Установленно , що згодовування дріжджів в кількості 7 % за масою комбікорму весь супоросні період сприяє збільшенню багатоплідності з 11,1 до 12,3 поросят , зростанню числа нормально розвинених тварин до опоросу з 8,9 до 11,3 голів. При цьому зменшується кількість слабких тварин з 1,6 до 0,5 голів. На тлі використання дріжджів середня маса поросяти при народженні зростала до 1,25 кг при 1,1 кг у контролі , де дріжджі не використовувалися.

 

2 ) стимуляторів молочності підсисних свиноматок. Установленно , що застосування дріжджів з першого дня подсосного періоду забезпечує зростання молочності свиноматок з 56,9 до 70,5 кг ( маса гнізда поросят у 30 днів)

 

3 ) Засоби оптимізації вітамінного харчування відгодовуваних свиней на бардяном відгодівлі . Включення в такі раціони дріжджів в дозі 10 % за масою комбікорму сприяє збільшенню середньодобових приростів поросят на 8-17 %. При цьому більш ніж на половину знижується рівень захворюваності та випадки порушення обміну речовин у відгодовуваних тварин.

 

4 ) Часткового замінітеля молочних кормів при первинних підгодівлі поросят в процесі привчання молодняку ​​до споживання немолочних кормів. Початкова доза кормових дріжджів становить 10-15 г на добу на одного поросяти. Дріжджі згодовують , починаючи з другої декади життя в складі повнораціонного комбікорми або зернової кормосуміші . При цьому їх вводять до складу кормосуміші в кількості 2-4 % по масі.

 

 

 

У промисловому і присадибній птахівництві дріжджі використовують як :

1 ) Замінник кормів тваринного походження в годівлі інтенсивних кросів курей- несучок , бройлерів в дозі 3-6% по масі комбікорму. Найбільший ефект зафіксовано при використанні кормових дріжджів при включенні їх у раціони курей- несучок батьківського в дозі 4-6% по масі комбікорму. Такої кількості досить , щоб достовірно підвищити запліднюваність і виводимість яєць на 10-14,5 % за інших рівних умов годування.

 

2 ) Найбільш ефективний засіб поліпшення інкубаційних якостей яєць у качок і гусей. Для отримання реального ефекту дріжджі починають згодовувати на 2-3 тижні до початку яйцекладки в дозі 5-9% по масі комбікорму або 10-15 г на качку і 15-20 г на гуску на добу. Продовжують використання добавки весь період яйцекладки . Вітамінний фон , створений в організмі благодоря дріжджовий добавці , сприяє збагаченню жовтка яйця комплексом вітамінів групи B.

 

3 ) Білкову добавку в раціонах качок ІГУС , вирощуваних на м'ясо. При цьому кормові дріжджі стимулюють ріст м'язової тканини , уповільнюють процес формування жиру в м'язах , печінці та жирових депо. У результаті м'ясо водоплавної птиці містить менше жиру ( на 12-19 %) і проявляє властивості дієтичного продукту . Зазначений ефект фіксується при включенні дріжджів в комбікорм в дозі 5-10 % або 10-20 г на голову на добу.

Предыдущие статьи